Aktualności

Być Kobietą!

Być kobietą…
ze wszystkim co przynosi ten stan- z huśtawką nastrojów, bólem menstruacyjnym, wielozadaniowością, nadwrażliwością, bieganiną myśli, łzami wylanymi w ukryciu… KOCHAM!

Był czas kiedy buntowałam się, tupałam nogami przed podziałami między kobietami a mężczyznami, widziałam wiele niesprawiedliwości w przydziałach dla każdej z tych płci. Po latach poszukiwań sensu natrafiłam na ajurwedę, która wiele ułatwiła, wiele wyjaśniła i sprawiła że doceniłam kobietę którą jestem.

Otaczają mnie silne kobiety, kobiety mocy, które potrafią zrobić wiele ponad swoje siły. To co mnie zadziwiło to fakt, że najtrudniejsze jest to co wydawałoby się najprostsze. Dla każdej z tych kobiet, także dla mnie, najtrudniej jest się poddać, okazać słabość, przyznać do bezsilności.

Władają nami różne żywioły, każda z nas jest inna, wyjątkowa, niepowtarzalna. W dniu Święta Kobiet życzę nam wszystkim odkrycia siebie, zaspokojenia wewnętrznych pragnień, pozwalania sobie na odpuszczenie, na oddanie odpowiedzialności, zachwycanie się drobiazgami- to wiele zmienia, a wręcz wywraca życie do góry nogami!

Dbajmy o siebie a świat dookoła także o nas zadba.
Kochane Kobiety życzę Wam samych wspaniałości.
M.B.-B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *