Lifestyle,  z dziennika ajurwedy

Kobieta- ta która podtrzymuje i karmi życie

W Wedach (świętych księgach indyjskich) kobiety uznawane są za absolutny fundament społeczeństwa.Mówią one o tym, że zdrowa kobieta wytwarza zdrowy świat wokół siebie. To ona jest centralną osobą w każdej rodzinie, dlatego należy dbać o to aby kobieta była zdrowa i szczęśliwa ponieważ to ona podtrzymuje i karmi życie, a co za tym idzie karmi swoją rodzinę i społeczeństwo.

Jeżeli chce się zniszczyć społeczeństwo to niszczy się kobiecość poprzez nierespektowanie godności kobiety i nie okazywanie jej szacunku. To dzieje się w dzisiejszym świecie- zaburzony jest pierwiastek kobiecy, przez co

-rozpadają się relacje pomiędzy ludźmi,

-pomiędzy rodziną,

-rozpadają się relacje społeczne.

Kobiety biorą na siebie zbyt dużo ciężarów i obowiązków, a nie jest to zgodne z ich naturą- nie maja zdolności aby utrzymać tak duży ciężar bez konsekwencji.

„Jeżeli kobieta jest zdrowa, szczęśliwa i obdarzona opieką oraz szanowana to wtedy jest zdrowa rodzina i społeczeństwo”„W takich miejscach będzie mieszkał Bóg- będzie dzieło się dobrze”

ZDROWA KOBIETA TO ZDROWY ŚWIAT

Zdrowa i szczęśliwa kobieta tworzy zdrową rodzinę

Zdrowa rodzina tworzy zdrowe społeczeństwo

Zdrowe społeczeństwo tworzy dobry świat

Kochane kobiety z okazji naszego święta życzę nam tego szacunku, zdrowia i poczucia bycia zaopiekowaną, abyśmy mogły dzielić się swoją obfitością z wszystkimi naokoło i zmieniały świat na spokojniejszy i piękniejszy

Jeden komentarz

  • 015

    Nice post. I used tto bee checking constsntly this weblopg annd
    I am inspired! Very usefuul info specifically thee last part 🙂 I maintain suchh information much.
    I wwas seeing this partiular informatiokn for a verry lengthy time.
    Thank you annd goodd luck.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *